بسمه تعالی
ضمن عرض سلام به تمامی همکاران، ادارات، شرکت های دولتی و خصوصی
احتراما بعرض میرساند که فروشگاه اسدیان الکترونیک یکی از بزرگترین فروشگاه های استان خوزستان که در زمینه برق و الکترونیک، الکترونیک قدرت و قطعات صوتی تصویری در طول سالیان دراز مشغول به فعالیت میباشد.
با توجه به تجربه بیش از سه دهه مدیریت این فروشگاه در زمینه تهیه و توزیع کلیه ملزومات برق و الکترونیک ، کنترل و ابزار دقیق، اوتوماسیون صنعتی، الکترونیک قدرت و مخابرات، با کمال افتخار آمادگی کامل دارد که کلیه ی خواست های شرکت ها و ادارات دولتی را براورده کند.
با توجه به چینین نیازی، این فروشگاه برخود لازم دید که دامنه فعالیت خویش را وسیعتر کند. لذا طی یک تصمیم جدید این فروشگاه با تغییراتی در مدیریت و نحوه ارائه بهتر به درخواستهای خریداران محترم و کلیه ادارات، اقدام به تأسیس دفتری در خیابان لاله زار جنوبی تهران بنام الکترواسدیان کرده است.
قابل توجه است که در طول سالیان متمادی مدیریت این فروشگاه توانست در حد بضاعت خود به کلیه درخواستهای فنی مشاوره لازم جهت خرید به خریداران محترم ارائه نماید و توانست بخشی از نیازهای فنی در زمینه برق و الکترونیک و الکترونیک قدرت ، کنترل و ابزار دقیق، اوتوماسیون صنعتی و مخابراتی در پاسخگویی به آنها سر بلند بیرون آمده وهمچنین تلاش نموده با شرکت های خارجی جهت خرید اجناسی که در داخل کشور یافت نمیشود ، ارتباط برقرار نماید.
بخشی از فعالیت های این فروشگاه بدین شرح است:
تهیه و توزیع کلیه قطعات اکترونیک و الکترونیک قدرت، از قبیل آی سی، ترانزیستور، تایریستور، ترایاک، دیود های تک فاز و سه فاز، ماژولهای IGBT، MOSFET و غیره.
تهیه و توزیع کلیه قطعات مخابراتی و صنعتی از قبیل کانکتورها، کابل های ابزار دقیق و مخابراتی، تجهیزات مخابراتی، کارتهای انتقال دیتا (DCS)، و غیره.
تهیه و توزیع کلیه تجهیزات آزمایشگاهی برق، الکترونیک، نفت وگاز .
فروش انواع بلندگو، آمپلی فایر و سیستم های صوتی ضد انفجار (Ex).
فروش کلیه قطعات غیر فعال الکترونیک انواع آداپتورهای سویچینگ در ولتاژهای مختلف و بردهای صوتی تصویری، صنعتی، انواع ترانس، ups، استابلایزر، خازنهای خاص و صنعتی.
تهیه و توزیع کلیه ابزارهای پرس کننده کانکتورهای مخابراتی و برقی وابزارهایی مانند هویه و سیم لحیم، پیچ گوشتی، انبردست، سیم چین و غیره.
تهیه و فروش کلیه باتریها قابل شارژ، سیلد اسید و انواع شارژرهای ترانسی و سویچینگ، باتریهای بک آپ لیتیوم و غیره.
تهیه و فروش تجهیزات نفت و گاز شامل پمپ ها، بردهای کنترل دور موتور، انواع سافتی بریرها، تراندیوسرها، ترانسمیترها، انواع CT ، کنترلر حرارت ، تایمر های دیجیتال و آنالوگ ، انواع پنل های صنعتی، سنسورهای فشار و القائی و حرارتی، سنسورهای IR، سنسور اثر هال ، سنسورهای وزن و تشخیص گازهای خاص و دتکتورها اعلام حریق و غیره.
اینورتروتجهیزات ضدانفجار(Ex)انواع گلند Ex)) و تجهیزات هدرولیک وپنوماتیک، اوتوماسین صنعتی ، PLC ، HMI، کارت های MODBUS و غیره.
فروش انواع شرینگهای حرارتی و های ولتاژ ، ساخت المنت های صنعتی و فروش انواع کابلهای نسوز و سلیکونی و لاستیکی (ضد خوردگی)، ساخت انواع مقاومتهای شنت و تهیه مقاومت های خاص.
فروش اسپری های پاک کننده، روغنی، چسب و غیره و انواع روغن فلاکسی و حلالها و روغن لحیم کاری ورزینهای خاص وشویندهای غیرقابل احتراق.
انواع لامپ های LED وCOB و DOB ، درایورهای LED، انواع ملزومات روشنایی و غیره.
وفروش هزاران قطعه دیگرکه آماده قبول سفارشات شما عزیزان میباشیم و اکنون میتوانیم در حد بضاعت به کلیه درخواستها در زمینه های مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع فولاد و دیگر سازمانها جواب مثبت داده و تلاش میشود در اسرع وقت ضمن ارسال قیمت مناسب واصل بودن جنس به کلیه این درخواستها پاسخ داده شود.
این فروشگاه مفتخراست که اعلام کند با دارا داشتن عاملیت فروش در زمینه تجهیزات برق و الکترونیک از طرف شرکتهای داخلی و همچنین شرکتها و نمایندگی های تهیه کننده تجهیزات نفت و گاز و صنایع مختلف در داخل و خارج، همکاری نزدیک با انها داشته و با توجه به شرایط کنونی آماده ارائه خدمات و با تشکر اسدیان
دفترتهران : خیابان لاله زارجنوبی پاساژبازارصنعت طبقه 4 واحد20 الکترواسدیان تلفکس:33941354- تلفن:33975520- 33975508
فروشگاه اهواز : خیابان طالقانی شرقی نبش محمدیان پشت بازاربزرگ فروشگاه اسدیان الکترونیک
تلفن:2213286-2213287 تلفکس:2922455
عامل فروش شرکت رایان نیک، تجهیزات اندازه گیری الکترونیک و آزمایشگاهی